"დღეს თბილისში 100 000–ზე მეტი ადამიანი შეიკრიბა, მოუთმენლად ველი არჩევნებში ზედიზედ მერვე ჯერზე გამარჯვებას"
27/10/2021 17:12:05 პოლიტიკა
საქართველოს პარლამენტის საგარეო საქმეთა კომიტეტის თავმჯდომარე ნიკოლოზ სამხარაძე დღეს თბილისში გამართულ "ქართული ოცნების“ შემაჯამებელ შეკრებას სოციალურ ქსელში ეხმიანება და აცხადებს, რომ "არჩევნებში ზედიზედ, მერვე ჯერზე გამარჯვებას მოუთმენლად ელის".
"დღეს თბილისის ცენტრში 100 000–ზე მეტი ადამიანი შეიკრიბა „ქართული ოცნების“ წინასაარჩევნო აქციაზე. მოუთმელად ველი 2012 წლის შემდეგ გამართულ არჩევნებში ზედიზედ მერვე ჯერზე გამარჯვებას. პრეცედენტო გამარჯვებათა სერია საქართველოს ოისტორიაში", – წერს ნიკოლოზ სამხარაძე "ტვიტერში" პირად გვერდზე.

Nikoloz Samkharadze – More than 100 000 people gathered in Tbilisi today for pre-election campaign rally of GD, looking forward to 8th straight win in elections
27/10/2021 17:12:05 Politic
Georgian Dream MP, Chairman of the Foreign Relations Committee, Nikoloz Samkharadze has said that more than 100 000 people gathered downtown Tbilisi today for the pre-election campaign rally of Georgian Dream party.
"Looking forward to 8th straight win in elections since 2012. Unprecedented winning streak in Georgia's history," he said in a tweet.