თბილისის ნაწილს დენი დღეს მთელი დღით გაეთიშება – ქუჩების ჩამონათვალი
10/05/2021 05:46:47 საზოგადოება
თბილისის ნაწილს დენი დღეს მთელი დღით გაეთიშება. ამის შესახებ ინფორმაციას კომპანია „თელასი“ ავრცელებს.
დენის მიწოდება შემდეგ ქუჩებს შეეზღუდებათ:
სამგორის რაიონი
ქსელში გადართვების გამო 00:00 საათიდან 03:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: მოსკოვის გამზირის, მოსკოვის გამზირის V კვარტლის, წმინდა ბარბარე უბნის, გარდაბნის გზატკეცილის, ნავთლუღი II-ის დასახლების II III, IV, V, VI ქუჩების, მშენებელთა დასახლების, ჯავახეთის II შესახვევის, ქინძმარაულის, ნაკადულის, ოცხელის, ქაიროს, ჯავახეთის და სამასი არაგველის ქუჩების მოსახლეობას.
გეგმური სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: მოსკოვის გამზირის, მოსკოვის გამზირის V კვარტლის, წმინდა ბარბარე უბნის, გარდაბნის გზატკეცილის, ქინძმარაულის, ნაკადულის, ოცხელის და თავკვერის ქუჩების მოსახლეობას.
გეგმური სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 14:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: კახეთის გზატკეცილის, ქიზიყის, მებაღეობის, ენუქიძის, ჭიჭინაძის და პოლიციის ქუჩების მოსახლეობას.
დიდუბის რაიონი
ქსელში გადართვების გამო 00:00 საათიდან 03:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: დიღმის მასივის IV, V, VI კვარტლების მოსახლეობას.
გლდანის რაიონი
გეგმური სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: სარაჯიშვილის, ზარზმის და ილორის ქუჩების მოსახლეობას.
გეგმური სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 17:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ულიანოვის, უწერის, ხეჩუაშვილის, ვარდევანის, ბარისახოს, ყუშიტაშვილის, ჭრებალოს, სხვიტორის, ხანძთელის და ანდრონიკაშვილის ქუჩების მოსახლეობას.
გეგმური სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 16:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: მეტრო ახმეტელის მიმდებარე ტერიტორიის, გლდანის მასივის I მიკრორაიონის და მარატ ნოზაძის ქუჩის მოსახლეობას.
გეგმური სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 13:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: გლდანის მასივის I მიკრორაიონის (ნაწილობრივ), გლდანის მასივის II მიკრორაიონის, ხიზანიშვილის და გობრონიძის ქუჩების მოსახლეობას.
საბურთალოს რაიონი
გეგმური სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: საირმის ქუჩის მოსახლეობას.
გეგმური სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 16:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: შავგულიძის ქუჩის (ნაწილობრივ) მოსახლეობას.
გეგმური სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 14:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: პოლიტკოვსკაიას ქუჩის მოსახლეობას.
ვაკის რაიონი
გეგმური სამუშაოების გამო 14:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ილია ჭავჭავაძის გამზირის და ყიფშიძის ქუჩის მოსახლეობას.
ისნის რაიონი
გეგმური სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 17:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: აბუსერიძე ტბელის ქუჩის მოსახლეობას.
მთაწმინდის რაიონი
გეგმური სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 13:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ბოლო აღმართის, ოქროყანის, შინდისის, წავკისის, ამაღლების, მესხის, სავანელის, ჭონქაძის, გერგეთის, ტაბიძის, ლერმონტოვის, იაშვილის, ჩიტაძის, ჩაიკოვსკის, ინგოროყვას, ბერიძის, შხეფის, დავითაშვილის, დადიანის და დუმბაძის ქუჩების მოსახლეობას.