თბილისის ნაწილს დენი მთელი დღით გაეთიშება – ქუჩების ჩამონათვალი
28/04/2021 05:20:10 საზოგადოება
თბილისის ნაწილს დენი გუშინდელის მსგავსად, დღესაც მთელი დღით გაეთიშება. ამის შესახებ ინფორმაციას კომპანია "თელასი" ავრცელებს.
ქუჩების ჩამონათვალი, რომელთაც დენის მიწოდება შეეზღუდებათ:
ქსელში გადართვების გამო, 00:00 საათიდან 03:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: დიღმის სასწავლო მეურნეობის, ზემო ვეძისის დასახლების, ალასანიას, მარუშიძის, ლვოვის, ბუდაპეშტის, ვაზისუბნის, ყუშიტაშვილის, ონიაშვილის, კანდელაკის, გამყრელიძის, ლევანდოვკის, ცხინვალის, ლომონოსოვის, ოდესის და ბობ უოლშის ქუჩების მოსახლეობას.
გეგმური სამუშაოების გამო, 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: სოფელი დიღმის (ნაწილობრივ), დიდი დიღმის IV მიკრორაიონის, ვაშლიჯვრის დასახლების (ნაწილობრივ), გოძიაშვილის, კვანტალიანის, სარაჯიშვილის და ემხვარის ქუჩების მოსახლეობას.
გეგმური სამუშაოების გამო, 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: გოთუას და შარტავას ქუჩების მოსახლეობას.
ნაძალადევის რაიონი
გეგმური სამუშაოების გამო, 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: გურამიშვილის გამზირის (ნაწილობრივ) მოსახლეობას.
გლდანის რაიონში გეგმური სამუშაოების გამო, 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: სარაჯიშვილის, ხევძმარის, შეშელიძის, ხიზანიშვილის და ართმელიძის ქუჩების მოსახლეობას.
გეგმური სამუშაოების გამო, 10:00 საათიდან 17:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ზარზმის ქუჩის მოსახლეობას.
ჩუღურეთის რაიონი
გეგმური სამუშაოების გამო, 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: მარჯანიშვილის ქუჩის მოსახლეობას.
გეგმური სამუშაოების გამო, 10:00 საათიდან 17:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: კოჯრის ახალი გზატკეცილის, ასათიანის და მაყაშვილის ქუჩების მოსახლეობას.
კრწანისის რაიონი
გეგმური სამუშაოების გამო, 11:00 საათიდან 16:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: რუსთავის გზატკეცილის (ნაწილობრივ), სოფელი წავკისის და შინდისის მოსახლეობას.
გეგმური სამუშაოების გამო, 10:00 საათიდან 14:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: აღმაშენებლის ხეივნის (ნაწილობრივ), ბელიაშვილის, ბოხუას, გოგიძის, ჩაჩავას, ჭიაურელის და ლუბლიანას ქუჩების მოსახლეობას.
გეგმური სამუშაოების გამო, 11:00 საათიდან 16:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ქინძმარაულის, წმინდა ბარბარეს და ოცხელის ქუჩების მოსახლეობას“,-აღნიშნულია „თელასის“ მიერ გავრცელებულ ინფორმაციაში.