თბილისის 30-მდე ქუჩას წყლის მიწოდება შეუწყდება
19/04/2021 06:26:19 საზოგადოება
თბილისის 30-მდე ქუჩას წყლის მიწოდება შეუწყდება.
კომპანია GWP-ს ინფორმაციით, წყლის მიწოდება დღეს შემდეგი რაიონის აბონენტებს შეუწყდებათ:
ისნის რაიონში: ჰოსპიტალის შესახ.N10-ში მოქალაქის კუთვნილ წყალსადენის ქსელზე დაზიანების აღდგენითი სამუშაოების ჩატარების მიზნით 06:45-დან 15:00-მდე. წყალმომარაგება შეუწყდება: ჰოსპიტალის შესახ. 10 და იუნკერთა ქუჩას.
საბურთალოს რაიონში: ს.ცინცაძის ქ.N9-ში მოქალაქის კუთვნილ წყალსადენის ქსელზე დაზიანების აღდგენითი სამუშაოების ჩატარების მიზნით 04:35-დან 15:00-მდე. წყალმომარაგება შეუწყდება: ს. ცინცაძის ქ.N9.
ისნის რაიონში: აწყურის ქ.N29ა-თან წყალსადენის ქსელზე დაზიანების აღდგენითი სამუშაოების ჩატარების მიზნით 01:00-დან 09:00-მდე. წყალმომარაგება შეუწყდება: კოშკოვანის, შოროპანის, ძევერის, დოესის, ცუცხვათის, აწყურის, ზინდისის, შირაქის და გარე კახეთის ქუჩებს, ლეხ კაჩინსკის ქ.9-11-13, ქეთევან წამებულის გამზ. 84-დან 94 ჩთ.
მთაწმინდის რაიონში: ბოლო აღმართის ქუჩაზე, გვირაბთან წყალსადენის ქსელზე დაზიანების აღდგენითი სამუშაოების ჩატარების მიზნით, 00:40-დან 06:00-მდე. წყალმომარაგება შეუწყდება; ოქროყანის ქ. წავკისის ქ. შინდისის ქ. კოჯრის გას. მაყაშვილის აღმართს, ავთანდილის ქ. შხეფის ქ. ს.მესხის ქ. ბოლო აღმართის ქ. ამაღლების ქ.39-დან 47 ჩთ კენტ ნომრებს, ამაღლების N12, ამაღლების გასავალს და ამაღლების მე-3 ჩიხს, ასათიანის 35-დან 39-ის ჩათვლით და 56-დან 66-ის ჩათვლით ნომრებს ასათიანის მე-2 შესახვევს.