თბილისის 70–ზე მეტ ქუჩას წყლის მიწოდება 30 საათით შეუწყვიტეს
28/03/2021 20:19:37 საზოგადოება
კომპანიის ვებ–გვერდზე გამოქვეყნებული ინფორმაციის თანახმად, ამჟამად წყალი არ მიეწოდებათ:
ვაჟა-ფშაველას I და II კვარტალი, ვაჟა ფშაველას გამზ. 43-დან 71-ის ჩათვლით და 52-დან 70-ის ჩათვლით, ნუცუბიძის ქ. 1-დან 131-მდე და 2-დან 82-ის ჩათვლით ყაზბეგის გამზირს 30-დან 46-ის ჩათვლით, ჩახავას, მაღალაშვილის, გეგეჭკორის, ბარათაშვილის, სხირტლაძის, ქუთათელაძის, ჩხეიძის, ზაქარიაძის, თავაძის, ბუაჩიძის, გელოვანის, მიქელაძის, გამრეკელის, გურიელის, დუდუ დადიანის, ნადარეიშვილის, ძმები ზალდასტანიშვიების, დელისის I, II, III და დელისის ქუჩას, აფხაიძის, ჩიქოვანის, მეგრელაძის, ბუდაპეშტის 1 შესახვევი, ბუდაპეშტის 28-დან 46-მდე 13-დან 19-ის ჩათვლით, ალასანიას, ლვოვის ქ. 83-დან 97-ის ჩათვლით და 92-დან 98-ის ჩათლით, ონიაშვილის ქ. 61-დან 89-ის ჩათვლით და 64-დან 80-ის ჩათვლით, ასათიანის ქ. 9, 10, 11, 14 ნომრებს, თავხელიძის, ქავთარაძის ქ. 1-დან 27-ის ჩათლით და 2-დან 24-ის ჩათვლით.
ვაჟა ფშაველას III კვ.-ს (20-27) კორპ. IV, V, VI, VII კავრტლებს, ჟღენტის, პიკასოს, შავგულიძის, შავიშვილის, თოფურიას, მამასახლისის, სანდრო ეულის, ზურაბ ანჯაფარიძე, ნადირაძის, ქავთარაძის, ვაჟა-ფშაველას გამზ. 72-დან 104-მდე და 75-დან 99-ის ჩათვლით, ნუცუბიძის ქ. 131-დან 223-ის ჩათვლით, ნუცუბიძის III მ/რ, მინდელის ქუჩას. პეტრე ქავთარაძის #32-42; 21-27; ნუცუბიძის 80-86; მარგიანის, ვაჟა-ფშაველას მე-3 კვარტლის (1-19)კორპ; ვაჟა-ფშაველას გამზ. 75, 77, 79 ვაჟა-ფშაველას 72-80; თავხელიძის და მარიჯანის ქუჩებს, ვაჟას მე-7 კვარტლის N 25 კორპუსი და ჟღენტის N 2, სულიკო ხაბეიშვილის ქუჩებს. ჩოლოყაშვილის გამზირს, ციციშვილის ქ თავის შესახვევებით, წყნეთის გზატკეცილს შესახვევებით გასავალით და ჩიხებით, უჩანეიშვილის 2 შესახვევს, უჩანეიშვილის 1 გასავალი, საკანდელიძის, დოლიძის, ტაბლიაშვილის, ამაღლობელის ქუჩებს.
ნუცუბიძის I და II მ/რაიონებს, ნუცუბიძის 211-ის II, III, IV კორპუსებს, ბედიას ქ. 1,2,3-ს, ვაჟა ფშაველას V კვ. 4კორპუსის I, II, III, IV სადარბაზოებს, მიდელის 3,5,8-ს, ძოწის, პოლიტკოვსკაიას, ჯიქიას, იოსელიანის, ფხაკაძის, ფერმწერის, თვალჭრელიძის, ქვემო აჟარის, ბანძელაძის, კაპანელის, ნუცუბიძის V მ/რ, თხინვალა, აგარაკი 1, აგარაკი 2, ვარაზის ქ, ნუცუბიძის IV მ/რაიონის 6, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19ა, 19ბ, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 34.