ვიქტორ ყიფიანი საქართველოში სლოვაკეთის ელჩს, მატუშ ბუშოვსკის შეხვდა
ანალიტიკური ცენტრი „ჯეოქეისის“ თავმჯდომარემ, ვიქტორ ყიფიანმა საქართველოში სლოვაკეთის რესპუბლიკის ელჩთან, მატუშ ბუშოვსკისთან გაცნობითი შეხვედრა გამართა.
"შეხვედრაზე ვიქტორ ყიფიანმა ელჩს ანალიტიკური ცენტრის საქმიანობა გააცნო და განხორციელებული პროექტების შესახებ ესაუბრა. ასევე, განიხილეს მიმდინარე რეგიონული და გლობალური მოვლენები, იმსჯელეს ევროკავშირის 9 რეკომენდაციის შესრულების პროცესზე და საქართველოს ევროკავშირში გაწევრიანების პერსპექტივებზე.
შეხვედრისას, მხარეებმა მომავალი მჭიდრო თანამშრომლობისთვის მზაობაც გამოთქვეს" - აცხადებენ ორგანიზაციაში.

Victor Kipiani Met with H.E. Mr. Matúš Bušovský, the Ambassador of the Slovak Republic to Georgia
Victor Kipiani, Chairman of Geocase, held an introductory meeting with His Excellency, Mr. Matúš Bušovský, the Ambassador of the Slovak Republic to Georgia.
"During the meeting, Mr Kipiani acquainted His Excellency with the think tank activities and the projects implemented. They talked over the current regional and global developments, discussed the process of fulfilment of 9 recommendations set out by the EU and Georgia's EU membership prospects
During the meeting, the parties expressed their eagerness for future close cooperation" - Geocase said in a statement.