"ჯეოქეისი" მწუხარებას გამოთქვამს ჯონ კრისტიან კორნბლუმის გარდაცვალების გამო
ანალიტიკური ცენტრი "ჯეოქეისი" ღრმა მწუხარებას გამოთქვამს ცენტრის მრჩეველთა საბჭოს საპატიო თავმჯდომარის, ცნობილი დიპლომატისა და ბიზნეს ლიდერის, ბ-ნი ჯონ კრისტიან კორნბლუმის გარდაცვალების გამო.
"ჯონ კორნბლუმი იყო განსაკუთრებული გამოცდილების მქონე დიპლომატი და აშშ-ევროპის პოლიტიკური და ეკონომიკური ურთიერთობების გამორჩეულად მცოდნე პროფესიონალი.
მისი გარდაცვალება აუნაზღაურებელი დანაკლისია, მისი ექსპერტული ცოდნა და გამოცდილება ძალიან დააკლდება პროფესიონალთა წრეებს და არამხოლოდ. გვინდა ღრმა მწუხარება გამოვუცხადოთ მის ოჯახს და ახლობლებს.
"ჯეოქეისი" მადლიერებას გამოხატავს ანალიტიკური ცენტრის საპატიო თავმჯდომარის როლში მის მიერ გაწეული სამსახურისათვის", – აცხადებენ "ჯეოქეისში".

Geocase is Deeply Saddened by the Passing of Mr. John C. Kornblum
Geocase is deeply saddened by the passing of the Honorary Chairman of the Geocase Advisory Board, the renowned diplomat and business leader, Mr. John C. Kornblum.
"We are deeply saddened by the passing of the Honorary Chairman of the Geocase Advisory Board, the renowned diplomat and business leader, Mr. John C. Kornblum.
Mr. John C. Kornblum was a diplomat with exceptional experience and profound expertise in U.S.-European political and economic relations. This loss is irreplaceable, and his expertise will be greatly missed.
We would like to extend our deepest condolences to his family and loved ones. Geocase expresses gratitude for his contributions as the Honorary Chairman of the think tank", – Geocase said.